Siden er sidst opdateret 05. september 2021 - kl. 19:34

Ses bedst i skærmopløsning 1024 x 768 eller større - Webmaster

  Løbsinfo   Home   Marathonsiden   Syd- og sønderjydske løb  

tilbage

Grænseløbet i Kruså - lørdag d. 21. september 2013 - kl. 14

"Grænseløbet #29"

Grænseløbet Kruså

Løbsinfo

Klik her for at se løbets hjemmeside eller løbsinfo

Sportstiming.dk

 

Resu, billeder, video

Medie

 

 

Andet

TRIM Guiden

 

 

Kort beskrivelse: - Grænseoverskridende motionsløb - den længste rute krydser grænsen

 

 

- tilmelding på Sportstiming.dk (forhåndstilmelding senest d. 15/9 - eftertilmelding samt ændring + 20 kr)

- se også: 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020 - 2021 - 2022

5,15k DAF opmålt rute

9,7k DAF opmålt rute
 
 

 

tilbage til toppen

Resultater 5,15 km - se også 5,15 km - se også 11,7 km - se officielle resultater her Se officiel resultatliste - eller her pdf

Plac.
Startnr. Deltager  Klub/Firma/Sponsor  By  Land  Køn
Pl. M/K
Brutto Bemærkning
1 1626 Nicholas Vinther Skov     DEN M 1 0.16.18 Hurtigste mand
2 1337 Jonas Christensen GIG Løb & Motion   DEN M 2 0.17.14  
3 1066 Bastian Lehner AAIG Aabenraa Aabenraa DEN M 3 0.17.39  
4 1919 Frederik Selch Poulsen   Skive DEN M 4 0.17.46  
5 1007 Alexander Salby Team Salby Aabenraa Kommune Aabenraa DEN M 5 0.18.50  
6
1913 Kristine Ewers Åbenrå atletik-klub Sønderborg DEN K
1
0.19.09 Hurtigste kvinde
7 1097 Brian Otto GIG Løb & Motion Gråsten DEN M 6 0.19.23  
8 1917 Søren Houge Laursen Tata Steel Ebeltoft DEN M 7 0.19.38  
9 1266 Henrik Brendstrup Petersen BOV IF 6340 DEN M 8 0.20.04  
10 1689 Ralph Boas Stücher WST homeschooling Padborg DEN M 9 0.20.15  
11 1126 Christian Buur   Sydals DEN M 10 0.20.16  
12 1095 Borgarhjørt Holm Multiatleterne Ribe DEN K 2 0.20.24  
13 1012 Allan Hedegaard Christensen Fleggaard Holding A/S   DEN M 11 0.20.30  
14 1229 Goran Berisa Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN M 12 0.20.36  
15 1826 Ute Fanslau SV Enge-Sande Niebüll GER K 3 0.20.44  
16 1158 Darius Seymen Deutsche Schule Tingleff Tinglev GER M 13 0.20.45  
17 1292 Jacob Selch Howard Jensen   Kolding DEN M 14 0.20.50  
18 1911 Thore Hansen BSG Statwerke Flensburg Flensburg GER M 15 0.20.50  
19 1684 Pit Silas Stücher WST homeschooling Padborg DEN M 16 0.20.51  
20 1149 Claus Lassen   Gråsten DEN M 17 0.20.53  
21 1653 Oliver Salby 6B Kongehøjskolen Aabenraa Aabenraa DEN M 18 0.20.54  
22 1479 Linus Riedel Waldorfschule, Flensburg Flensburg GER M 19 0.21.34  
23 1533 Manuel Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN M 20 0.21.39  
24 1048 Anne Weibeck   Sønderborg DEN K 4 0.21.56  
25 1918 Marius Damgaard Laursen Tata Steel Ebeltoft DEN M 21 0.22.01  
26 1805 Toke Thomsen Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 22 0.22.01  
27 1511 Magnus Nicolajsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 23 0.22.01  
28 1802 Tobias Klindt Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 24 0.22.04  
29 1220 Gert Hansen   Tune DEN M 25 0.22.07  
30 1560 Markus Styrbalz Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 26 0.22.13  
31 1438 Lasse Bærgum Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 27 0.22.13  
32 1467 Lennart Handler Fleggaard Holding A/S   GER M 28 0.22.20  
33 1772 Søren Søgaard   Padborg DEN M 29 0.22.20  
34 1141 Christoph Ipsen BSG Statwerke Flensburg   GER M 30 0.22.28  
35 1420 Kristian Gade Raeder Team Raeder Vojens DEN M 31 0.22.30  
36 1276 Ida Riedel Waldorfschule, Flensburg Flensburg GER K 5 0.22.35  
37 1702 Rasmus Thomsen Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 32 0.22.38  
38 1296 Jakob Maschoreck GIG Løb & Motion Gråsten DEN M 33 0.22.39  
39 1090 Bjørn Roschek   Tønning GER M 34 0.22.49  
40 1906 Otto Hymøller vidar motion Sønderborg DEN M 35 0.22.51  
41 1636 Nils Petersen Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 36 0.22.59  
42 1568 Mathias Feidenhansl Lyreskovskolen Kruså DEN M 37 0.23.00  
43 1657 Orla Petersen BOV IF Kruså DEN M 38 0.23.01  
44 1016 anders peter christensen   Nyborg DEN M 39 0.23.03  
45 1392 Kevin Lieck ALG-VFL Bokel Bokel GER M 40 0.23.08  
46 1307 Jan-Martin Glöe Fleggaard Holding A/S   DEN M 41 0.23.09  
47 1341 Jonas Schöneborn Fleggaard Holding A/S   DEN M 42 0.23.09  
48 1346 Julia Lieck ALG-VFL Bokel Bokel GER K 6 0.23.12  
49 1180 Elisabeth Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 7 0.23.18  
50 1589 Michael Wissing Lyreskovskolen Padborg DEN M 43 0.23.26  
51 1322 Jesper Åkesson Hytting Lyreskovskolen Padborg DEN M 44 0.23.35  
52 1613 Morten Dierks LG Rendsburg / Büdelsdorf Rendsburg DEN M 45 0.23.40  
53 1295 Jakob Kjær   Gråsten DEN M 46 0.23.45  
54 1425 Kurt Høybye OGF Motion Odense s DEN M 47 0.23.55  
55 1732 Scott Edwards Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 48 0.23.58  
56 1426 Kurt Jørgensen   Faaborg DEN M 49 0.24.00  
57 1441 Lasse Kramer Meck   Vojens DEN M 50 0.24.02  
58
1765 Svend Erik Kramer Bov IF Løb & Motion Padborg DEN M
51
0.24.05  
59 1211 Frank Howard Jensen   Kolding DEN M 52 0.24.12  
60 1752 Steffen Johannsen ITD/FDE Rødekro DEN M 53 0.24.19  
61 1460 Lene Felber   Vojens DEN K 8 0.24.21  
62 1335 Johnni Perschke   Aabenraa DEN M 54 0.24.21  
63 1163 Dennis Legart Rittermann Hansen Lyreskovskolen Padborg DEN M 55 0.24.24  
64 1508 Magnus Hamlin OGF Odense SV DEN M 56 0.24.27  
65 1825 Finn Møller Fleggaard Holding A/S   DEN M 57 0.24.28  
66 1137 Petra Janeckova Fleggaard Holding A/S   GER K 9 0.24.29  
67 1112 Casper Helms Jakobsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 58 0.24.29  
68 1564 Martin Lorenzen Region Sønderjylland-Schleswig Padborg GER M 59 0.24.29  
69 1784 Thorvald Bertelsen   Sønderborg DEN M 60 0.24.31  
70 1536 Marcus Kolsbjerg   Harrislee GER M 61 0.24.33  
71 1706 Rene Frandsen   Padborg DEN M 62 0.24.34  
72 1698 Rasmus Friis Petersen ITD/FDE Padborg DEN M 63 0.24.38  
73 1002 Aksel Skibsted BOV IF Padborg DEN M 64 0.24.40  
74 1298 Bastian Borring Simonsen Lyreskovskolen   DEN M 65 0.24.40  
75 1566 Martin Striib Fleggaard Holding A/S   DEN M 66 0.24.46  
76 1940 Maria Holm Lund   Ribe DEN K 10 0.24.52  
77 1089 Bjørn Froitzheim Hundebøl Løbeklubben på Facebook gråsten DEN M 67 0.24.52  
78 1633 Nikola Kikanovic   Silkeborg DEN M 68 0.24.55  
79 1139 Christoffer Pedersen ITD/FDE Kruså DEN M 69 0.24.57  
80 1809 Jan Bartonicek Fleggaard Holding A/S   DEN M 70 0.24.58  
81 1880 Stine Louise Daetz Tandlægeklinik Daetz Flensborg DEN K 11 0.24.59  
82 1395 Kevin Salby Rødekro Tri & Motion Aabenraa DEN M 71 0.25.07  
83 1768 Søren Frost Rasmussen Kollund Skole Kruså DEN M 72 0.25.07  
84 1456 Lena Aalberg   København V DEN K 12 0.25.14  
85 1449 Lea Hansen Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN K 13 0.25.23  
86 1712 Rikke Lessow Johannsen ITD/FDE Aabenraa DEN K 14 0.25.25  
87 1088 Bjarne Skovsbo OGF Motion Tommerup DEN M 73 0.25.31  
88 1067 Benjamin Pedersen Lyreskovskolen Padborg DEN M 74 0.25.37  
89 1562 Marlon Rottenberg   Egernsund DEN M 75 0.25.38  
90 1856 Bent Kramer Team Kramer Herning DEN M 76 0.25.40  
91 1916 Nicolaj Westergaard Tysk skole TInglev   DEN M 77 0.25.45  
92 1468 Lennart Martensen Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 78 0.25.46  
93 1092 Bo Bendtsen   5300 Kerteminde DEN M 79 0.25.47  
94 1781 Thomas Selch Howard Jensen   Kolding DEN M 80 0.25.49  
95 1294 Jakob Jul Jensen   Flensburg GER M 81 0.25.55  
96 1397 Kim Bergemann Fleggaard Holding A/S   GER M 82 0.25.57  
97 1514 Magnus Sjöström Høje Kolstrup Skole Aabenraa DEN M 83 0.26.01  
98 1590 Michael Witt Sønderjyllands Revision Sønderborg DEN M 84 0.26.02  
99 1400 Kim Salby Team Salby Aabenraa Kommune Aabenraa DEN M 85 0.26.03  
100 1203 Ewa Holm TransCargo A/S Padborg DEN K 15 0.26.04  
101 1301 Gitte Petersen TransCargo Aabenraa DEN K 16 0.26.05  
102 1628 Nick Wollesen Ohl Logistics, Padborg Padborg DEN M 86 0.26.08  
103 1154 Daniel Alejandro Riber Jakobsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 87 0.26.09  
104 1717 Ron Amos Stücher WST homeschooling Padborg DEN M 88 0.26.09  
105 1111 Oliver Muusmann Lyreskovskolen   DEN M 89 0.26.10  
106 1585 michael feidenhansl   Kruså DEN M 90 0.26.10  
107 1212 Frants Lassen Hadsten Trim Hadsten DEN M 91 0.26.11  
108 1388 Keld Loft hansen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 92 0.26.12  
109 1054 Ann-Jocelyn Pischel     GER K 17 0.26.13  
110 1785 Thyra Thomsen   Padborg DEN K 18 0.26.13  
111 1452 leif thomsen   Padborg DEN M 93 0.26.14  
112 1694 Rasmus Andersen Grænseegnens Friskole Holbøl DEN M 94 0.26.14  
113 1857 Ole Kramer Pedersen Recordbeater Galten DEN M 95 0.26.14  
114 1219 Gert Agerholm Daniit A/S Gråsten DEN M 96 0.26.16  
115 1050 Anne-Marie Salby Team Salby Aabenraa Kommune Aabenraa DEN K 19 0.26.26  
116 1209 Florian Lehmann Fleggaard Holding A/S   GER M 97 0.26.26  
117 1332 Johanna Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 20 0.26.27  
118 1223 Gisela Hostenkamp     GER K 21 0.26.27  
119 1699 Rasmus Justesen Lyreskovskolen Padborg DEN M 98 0.26.27  
120 1756 Sune Dixen Søgaard Lyreskovskolen Padborg DEN M 99 0.26.27  
121 1832 Vivi Lund Sørensen OGF Motion Odense C DEN K 22 0.26.28  
122 1873 Søren Outzen   Kruså DEN M 100 0.26.30  
123 1422 Janne Schlaikjer-Petersen Kollund Skole   DEN K 23 0.26.33  
124 1544 Maria Paulsen Nurby AAIG Aabenraa Aabenraa DEN K 24 0.26.33  
125
1909 Michael Nusby   Toftlund DEN M
101
0.26.34  
126 1565 Martin Mikkelsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 102 0.26.36  
127 1901 Sofie Clausen Rødekro IF motion Rødekro DEN K 25 0.26.40  
128 1811 Ove Jensen Deutsche Schule Tingleff   DEN M 103 0.26.40  
129 1375 karin nielsen GIG Løb & Motion Sønderborg DEN K 26 0.26.47  
130 1333 Johanne Festersen Grænseegnens Friskole Holbøl DEN K 27 0.26.48  
131 1131 Christian Vestergaard Kongehøjskolen Aabenraa DEN M 104 0.26.55  
132 607 Per Paulsen   Padborg DEN M 105 0.26.56  
133 1259 Helle Ulrikkaholm Jørgensen OGF Odense DEN K 28 0.26.57  
134 1424 Kurt Andersen Hadsten Trim Hadsten DEN M 106 0.27.00  
135 1782 Thomas Vestergaard De middeltunge Aabenraa DEN M 107 0.27.00  
136 1308 Janni Selch Poulsen     DEN K 29 0.27.04  
137 1432 Lars Galthen   Kerteminde DEN M 108 0.27.05  
138 1262 Henning Kracht Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN M 109 0.27.08  
139 1882 Dikte Straadt Run For Fun Karup DEN K 30 0.27.20  
140 1598 Mikkel Haase Lyreskovskolen Padborg DEN M 110 0.27.22  
141 1852 Hann Holm Ravn OGF Motion Odense DEN K 31 0.27.24  
142 1580 Mette Højlund Sørensen Kollund Skole Kruså DEN K 32 0.27.30  
143 1110 Carsten Stampe TransCargo A/S Padborg DEN M 111 0.27.30  
144 1606 Mogens Raeder Team Raeder Sønderborg DEN M 112 0.27.30  
145 1437 Lars Tjorven Hinzmann   Flensburg GER M 113 0.27.33  
146 1357 Jytte Arildsen Pedersen Vidar Motion Sønderborg DEN K 33 0.27.34  
147 1204 Fabian Holm Larsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 114 0.27.34  
148 1771 Søren Peter Thomsen   Nyborg DEN M 115 0.27.35  
149 1652 Oliver Linnet Olesen Lyreskovskolen Padborg DEN M 116 0.27.36  
150 31 Arne Egholm Danfoss Marathon Club Sønderborg DEN M 117 0.27.37  
151 1434 Lars Petersen Ohl Logistics, Padborg Padborg DEN M 118 0.27.37  
152 1804 Tobias Sønnichsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 119 0.27.38  
153 1617 Morten Skjerning Fleggaard Holding A/S   DEN M 120 0.27.39  
154 1790 Tina Black Beck Aabenraa kommune Aabenraa DEN K 34 0.27.40  
155 1042 Anne Cathrine Styrbæk Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN K 35 0.27.40  
156 1070 Bent Jensen Hadsten Trim Hadsten DEN M 121 0.27.42  
157 473 Poul Erik Larsen OGF Motion   DEN M 122 0.27.42  
158 1249 Helena Hjort Aagaard Lyreskovskolen Padborg DEN K 36 0.27.45  
159 1142 Christopher Jørgensen Kollund Skole Kruså DEN M 123 0.27.48  
160 1166 Dirk Hanke Aabenraa Kommune Kruså DEN M 124 0.27.48  
161 1409 Kirsten Møller Jensen   Kolding DEN K 37 0.27.49  
162 1764 Sven Jönsson OGF Haderslev DEN M 125 0.27.52  
163 1396 Kezia Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 38 0.27.53  
164 1703 Rasmus Uhd Simonsen   Christiansfeld DEN M 126 0.27.53  
165 1573 Maureen Ernlund ITD/FDE Flensburg GER K 39 0.27.55  
166 1595 Mickei Jan Rosenberg van Zuidam Lyreskovskolen Padborg DEN M 127 0.27.56  
167 1189 Emilie Stampe TransCargo A/S   DEN K 40 0.28.01  
168 1904 Clare Kristensen Kolding Kolding DEN K 41 0.28.01  
169 1435 Lars Sandgaard ITD/FDE Kruså DEN M 128 0.28.02  
170 1123 Charlotte Thomsen   Aabenraa DEN K 42 0.28.03  
171 1472 Linda Kramer Jyndevad Boldklub Løb Bylderup-Bov DEN K 43 0.28.06  
172 1824 Ulla Thietje ITD/FDE Padborg DEN K 44 0.28.06  
173 1044 Anne Mette Jensen Hadsten Trim Hadsten DEN K 45 0.28.09  
174 1876 Johnny Stark   Padborg DEN M 129 0.28.09  
175 1672 Pernille Renkwitz   Rødekro DEN K 46 0.28.13  
176 1749 Sonja Møller Deutsche Schule Tingleff Tinglev DEN K 47 0.28.14  
177 1846 Miflo J.J. Voubou Julemærkehjemmet Fjordmark Kruså DEN M 130 0.28.15  
178 1148 Claus Ladelund Team PVG Sønderborg DEN M 131 0.28.15  
179 1386 katrine vestermann   Nyborg DEN K 48 0.28.16  
180 1874 Carsten Momme Bov IF Kollund DEN M 132 0.28.16  
181 1896 Michelle Berg R.I.F. Rødekro DEN K 49 0.28.17  
182 148 Hanne Ydegaard AAIG Aabenraa/Bjergladies Aabenraa DEN K 50 0.28.18  
183
1482 Lis Aalling Brørup Løbeklub Brørup DEN K
51
0.28.19  
184 1871 Kirsten Bjerre Knudsen ITD/FDE Padborg DEN K 52 0.28.19  
185 1236 Hanne Hein   Nordborg DEN K 53 0.28.21  
186 1117 Celina Kulby Lyreskovskolen Padborg DEN K 54 0.28.27  
187 1902 Karina Barløse OGF   DEN K 55 0.28.27  
188 1096 Brian Jonasson   Bolderslev DEN M 133 0.28.28  
189 1419 Kristian Ditlev Pedersen Julemærkehjemmet Fjordmark Kruså DEN M 134 0.28.31  
190 1600 Mikkel Larsen 10. Aabenraa Aabenraa DEN M 135 0.28.31  
191 1670 Pernille Hansen Lyreskovskolen Padborg DEN K 56 0.28.33  
192 1739 Simon Bonefeld   Sønderborg DEN M 136 0.28.34  
193 1161 Nilo Johannsen     DEN M 137 0.28.36  
194 1151 Claus Thomsen Sønderjyllands Revision Kruså DEN M 138 0.28.38  
195 1770 Søren P. Hansen Nykredit Rødekro DEN M 139 0.28.38  
196 1213 Fred Albrecht Hinrichsen BSG Statwerke Flensburg   GER M 140 0.28.41  
197 1389 Ken Petersen Team PVG Sønderborg DEN M 141 0.28.42  
198 1586 Michael Justesen TransCargo A/S   DEN M 142 0.28.44  
199 1907 Helga Nissen Bov IF Bov DEN K 57 0.28.46  
200 1129 Christian Röben Fleggaard Holding A/S   GER M 143 0.28.49  
201 1413 Klaus Brose Fleggaard Holding A/S   DEN M 144 0.28.49  
202 1677 Peter Viereck Nykredit Aabenraa DEN M 145 0.28.53  
203 1592 Michael Wøhlk ITD/FDE Sønderborg DEN M 146 0.28.57  
204 1674 peter christensen   Nyborg DEN M 147 0.28.57  
205 1138 Christine Stücher WST homeschooling Padborg DEN K 58 0.28.59  
206 1010 Alice Pedersen OGF Motion Odense DEN K 59 0.28.59  
207 1821 Uffe Bak   Soenderborg DEN M 148 0.29.01  
208 1908 Lis Højer Bov IF Bov DEN K 60 0.29.02  
209 1529 Malte L. Schnoor Bylderup-Skole Bylderup_bov DEN M 149 0.29.02  
210 1534 Marco G. Carlsen Bylderup-Skole Bylderup_bov DEN M 150 0.29.02  
211 1833 Vivian Andresen   Tinglev DEN K 61 0.29.03  
212
1242 Hans Petersen   Rødekro DEN M
151
0.29.04  
213 1563 Martin Daugaard Kollund Skole Kruså DEN M 152 0.29.04  
214 1823 Ulla Jepsen 2Test Allerød DEN K 62 0.29.05  
215 1816 Tove Christensen Blovstrød Løverne Allerød DEN K 63 0.29.05  
216 1026 Anette Poulsen Spedition Christensen A/S Padborg DEN K 64 0.29.06  
217 1861 Lars Nielsen Falck Nyborg DEN M 153 0.29.08  
218 1165 Dina Machmüller ITD/FDE Rødekro DEN K 65 0.29.09  
219 1197 Esben Skourup Nissen Lyreskovskolen Padborg DEN M 154 0.29.10  
220 1813 Torben Nissen   Padborg DEN M 155 0.29.10  
221 1363 Kaj Christensen Hadsten Trim Hadsten DEN M 156 0.29.10  
222 1286 Isabella Fleggaard Kollund Skole Kruså DEN K 66 0.29.12  
223 1405 Kirsten Annette Enig KLOMK Aabenraa DEN K 67 0.29.12  
224 1051 Annette Hansen   Aabenraa DEN K 68 0.29.12  
225 1442 Lasse Køjner Sydbank Gråsten DEN M 157 0.29.12  
226 1643 Noah Kisbüye Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN M 158 0.29.12  
227 1039 Ann-Charlott Senftleben Aabenraa kommune Flensburg GER K 69 0.29.15  
228 1462 Lene Jonasson   Bolderslev DEN K 70 0.29.15  
229 1431 lars bo nielsen   Nyborg DEN M 159 0.29.17  
230 1688 Quin Shingai Arla Foods Kruså Mejeri Kruså USA K 71 0.29.18  
231 1491 Lone Hansen   Dalby DEN K 72 0.29.19  
232 1376 karina feidenhansl   Kruså DEN K 73 0.29.20  
233 1499 Lukas Christoffer Jensen Lyreskovskolen Padborg DEN M 160 0.29.20  
234 1527 Malene Jessen Tinglev IF Tinglev DEN K 74 0.29.23  
235 1866 Kim Møller Jensen Team Møller Horsens DEN M 161 0.29.23  
236 1838 Aase Lund Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN K 75 0.29.24  
237 1492 Lone Jensen Hadsten Trim Hadsten DEN K 76 0.29.24  
238 1279 Inge Lassen Hadsten Trim Hadsten DEN K 77 0.29.25  
239 1041 Anne Boutrup   Herning DEN K 78 0.29.25  
240 1497 Louise R. Larsen Bylderup-Skole Bylderup_bov DEN K 79 0.29.26  
241 1040 Anne B. Enemark Bylderup-Skole Bylderup_bov DEN K 80 0.29.28  
242 1810 Tony Hansen   åbenrå DEN M 162 0.29.30  
243 1667 Per Jensen Kerteminde Motions Klub Dalby DEN M 163 0.29.32  
244 1806 Tom Bruno Hansen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 164 0.29.32  
245 1792 Tina Callø Hansen Rødekro Tri & Motion Bolderslev DEN K 81 0.29.36  
246 1550 Marianne Stenger