Siden er sidst opdateret 21. maj 2017 - kl. 19:55

Ses bedst i skærmopløsning 1024 x 768 eller større - Webmaster

  Resultater   Home   Marathonsiden   Syd- og sønderjydske løb  

tilbage

Høje Kolstrup Løbet - lørdag d. 20. maj 2017 - kl. 11.00

"Høje Kolstrup Løbet #6"

Høje Kolstrup Løbet - med start/mål ved Agoraen

Løbsinfo

Klik her for at se løbets hjemmeside eller løbsinfo

My Race Result

 

Resu, billeder, video

Medie

Følg på Facebook

 

 

Andet

 

 

 

 

Kort beskrivelse: - start kl. 11.00 fra adressen: Agoraen, Nyløkke 2, Aabenraa

- start/mål/stævnecenter på Aktiv Torv v. Agoraen - der løbes på en 915 m rundstrækning - løbets varighed er en time - løb/gå så mange omgange du kan nå på en time.

- der løbes med chip for registrering af antal runder.

- se tilmelding og yderligere info My Race Result (forhåndstilmelding senest d. 18/5)

- se også 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013

1 times løb

- der løbes på en 915 m rundstrækning.

Løb eller gå så mange omgange du kan nå på en time.

- også holdløb (mindst 3 deltagere)

 

tilbage til toppen

Resultater barnevogn - se også barnevogn - se også børn - se også voksne - se officielle resultater her Se officiel resultatliste

Pl. Tot. Startnr. Navn Klub/Team Køn Klasse AK pl. Tid Runder Gruppe
1 163 Lauge Trip Aaig Dreng Barnevogn 1 0.45.52 4 Barnevogn
2 71 Alberte Skov Spiretoppen Pige Barnevogn 2 0.45.48 3 Barnevogn
3 189 Nilan Janarthanan   Dreng Barnevogn 3 0.21.14 2 Barnevogn
4 19 Magnus Brodersen   Dreng Barnevogn 4 0.10.27 1 Barnevogn

 

tilbage til toppen

Resultater børn - se også barnevogn - se også børn - se også voksne - se officielle resultater her Se officiel resultatliste

Pl. Tot. Startnr. Navn Klub/Team Køn Klasse AK pl. Tid Runder Gruppe
1 52 Mathias Bøllund   Dreng M10-15 år 1 0.58.58 13 Børn
2 191 Nicolai Ælmholdt   Dreng M10-15 år 2 0.59.10 13 Børn
3 190 Cecilie Ælmholdt   Pige K10-15 år 1 1.00.16 12 Børn
4 132 Mie Dahl Christensen AAIG Aabenraa Pige K10-15 år 2 0.57.55 11 Børn
5 141 Malthe Vestergaard Hansen Spiretoppen Dreng M10-15 år 3 0.58.35 11 Børn
6 98 Mille Christensen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 1 0.59.10 11 Børn
7 65 Gustav Kollander   Dreng M10-15 år 4 0.59.28 11 Børn
8 96 Kausan Kumarasamy   Dreng M10-15 år 5 1.00.52 11 Børn
9 3 Kasper Overgaard Jørgensen Team Uglerne Dreng M10-15 år 6 0.54.45 10 Børn
10 35 Oscar Bonnichsen Spiretoppen Dreng M10-15 år 7 0.55.39 10 Børn
11 155 Sofie Stigaard   Pige K10-15 år 3 0.56.54 10 Børn
12 58 Jonas Renkwitz   Dreng M10-15 år 8 0.57.06 10 Børn
13 117 Christian Jessen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 1 0.58.02 10 Børn
14 167 Malene Pelle   Pige K10-15 år 4 0.58.09 10 Børn
15 204 Noah Jensen   Dreng M10-15 år 9 0.58.27 10 Børn
16 46 Thilde Birk Petersen   Pige K10-15 år 5 0.59.09 10 Børn
17 199 Alexander Petersen   Dreng M10-15 år 10 0.59.20 10 Børn
18 111 Valdemar Thomsen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 2 1.00.02 10 Børn
19 102 Ebbe Green Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 3 0.53.12 9 Børn
20 4 Sarah Overgaard Jørgensen Team Uglerne Pige K06-09 år 2 0.56.37 9 Børn
21 104 Silas Bøllund Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 4 0.56.48 9 Børn
22 7 Katrine Kohberg   Pige K06-09 år 3 0.59.17 9 Børn
23 214 Bastian Knudsen   Dreng M06-09 år 5 1.00.46 9 Børn
24 38 Oliver Nissen   Dreng M06-09 år 6 0.48.27 8 Børn
25 113 Dion Krasniqi Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 7 0.57.34 8 Børn
26 88 Melanie Hansen   Pige K10-15 år 6 0.58.18 8 Børn
27 115 Jacob Jessen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 8 0.59.48 8 Børn
28 105 Karesh Kanesalinam Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 9 1.00.57 8 Børn
29 181 Marc Mygind Hansen Spiretoppen Dreng M10-15 år 11 0.37.56 7 Børn
30 36 Magnus Bonnichsen Spiretoppen Dreng M06-09 år 10 0.51.43 7 Børn
31 87 Maja Hansen   Pige K06-09 år 4 0.52.03 7 Børn
32 202 Oliver Lorenzen   Dreng M10-15 år 12 0.53.53 7 Børn
33 51 Thilde Hauch Christiansen   Pige K10-15 år 7 0.54.18 7 Børn
34 112 Dikte Birk Petersen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 5 0.55.09 7 Børn
35 64 Amilia Kollander Høje kolstrup sfo Pige K06-09 år 6 0.55.09 7 Børn
36 123 Sofie Clausen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 7 0.55.41 7 Børn
37 90 Miruna-Maria Oranceanu Familien Oranceanu Pige K06-09 år 8 0.58.25 7 Børn
38 109 Marie Nyeman Grønnebæk Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 9 0.58.31 7 Børn
39 140 Lærke Vestergaard Hansen Spiretoppen Pige K06-09 år 10 0.59.19 7 Børn
40 139 Maja Toft Nielsen Spiretoppen Pige K10-15 år 8 0.59.20 7 Børn
41 11 Frederik Hoeck Spiretoppen Dreng M03-05 år 1 0.59.47 7 Børn
42 125 Jenan Alasfar Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M10-15 år 13 0.34.19 6 Børn
43 149 Amalie Holm Spiretoppen Pige K10-15 år 9 0.47.34 6 Børn
44 127 Oliver Jensen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 11 0.57.07 6 Børn
45 128 Amalie Thorøe Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 11 0.57.54 6 Børn
46 116 Maja Jessen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 12 0.58.09 6 Børn
47 122 Emma Clausen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 13 0.58.45 6 Børn
48 108 Lærke Nisbeth Ilsen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 14 0.59.12 6 Børn
49 217 Mariam Afsh Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K10-15 år 10 0.34.19 5 Børn
50 119 Katrine Toft Nielsen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 15 0.47.20 5 Børn
51 120 Cecilie Hoeck Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 16 0.47.20 5 Børn
52 192 Frederik Ælmholdt   Dreng M03-05 år 2 0.52.16 5 Børn
53 198 Christoffer Petersen   Dreng M06-09 år 12 0.52.16 5 Børn
54 63 Aksel Kollander Spiretoppen Dreng M03-05 år 3 0.52.16 5 Børn
55 218 Gauisa Spiretoppen Pige K06-09 år 17 0.54.03 5 Børn
56 154 Lærke Boyford Rasmussen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 18 0.55.23 5 Børn
57 118 Leonora Kryhlmand Svendsen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 19 0.55.57 5 Børn
58 212 Jeyshan Vijayapiraba Spiretoppen Dreng M03-05 år 4 0.56.01 5 Børn
59 75 Nicolai Winterskov Spiretoppen Dreng M03-05 år 5 0.56.59 5 Børn
60 220 Merisa Haliti   Pige K06-09 år 20 0.57.29 5 Børn
61 100 Maja Moshage Petersen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 21 0.58.09 5 Børn
62 162 Johanne Trip Aaig Pige K03-05 år 1 1.00.50 5 Børn
63 152 Bunyalebe Eldad Muombael Spiretoppen Dreng M06-09 år 13 0.29.32 4 Børn
64 197 Anders Sørensen Spiretoppen Dreng M06-09 år 14 0.32.47 4 Børn
65 158 Kapish Kanesalingam Spiretoppen Dreng M06-09 år 15 0.33.26 4 Børn
66 121 Sebastian Brodersen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 16 0.35.21 4 Børn
67 150 Oliver Holm Spiretoppen Dreng M06-09 år 17 0.35.21 4 Børn
68 160 Damian Wager Mortensen Spirretoppen Dreng M03-05 år 6 0.39.55 4 Børn
69 187 Thivya Janarthanan   Pige K03-05 år 2 0.40.18 4 Børn
70 79 Mathilde Winterskov Høje kolstrup sfo Pige K06-09 år 22 0.43.02 4 Børn
71 42 Bastian Hansen Spiretoppen Dreng M03-05 år 7 0.44.45 4 Børn
72 69 Mikkel Petersen Spiretoppen Dreng M03-05 år 8 0.47.41 4 Børn
73 130 Sebastian Thomsen   Dreng M10-15 år 14 0.19.18 3 Børn
74 12 Isabella Drabsch Balzer Spiretoppen Pige K03-05 år 3 0.22.33 3 Børn
75 99 Martin Raschat Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 18 0.24.18 3 Børn
76 25 Lea Petersen Spiretoppen Pige K06-09 år 23 0.28.29 3 Børn
77 62 Louise Olofin   Pige K06-09 år 24 0.28.30 3 Børn
78 180 Maria Mygind Hansen Spiretoppen Pige K06-09 år 25 0.28.49 3 Børn
79 37 Mikkel Bonnichsen Spiretoppen Dreng M03-05 år 9 0.29.16 3 Børn
80 124 Mathilde Wrang Uldall Hansen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 26 0.31.28 3 Børn
81 110 Magnus Hauch Christiansen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 19 0.31.46 3 Børn
82 159 Tanish Kanesalingam Spiretoppen Dreng M03-05 år 10 0.32.49 3 Børn
83 114 Loris Krasniqi Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 20 0.33.43 3 Børn
84 142 Mikkel Toft Nielsen Spiretoppen Dreng M03-05 år 11 0.34.37 3 Børn
85 26 Magnus Christensen   Dreng M10-15 år 15 0.15.44 2 Børn
86 184 Emil Thorøe   Dreng M10-15 år 16 0.15.44 2 Børn
87 145 Sophia Lorenzen Spiretoppen Pige K03-05 år 4 0.18.37 2 Børn
88 30 Selina Marina Sayin Spiretoppen Pige K10-15 år 11 0.18.41 2 Børn
89 107 Aksel Emil Sayin Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 21 0.18.41 2 Børn
90 56 Freja Bøllund Spirretoppen Pige K03-05 år 5 0.19.24 2 Børn
91 106 Oscar Post Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Dreng M06-09 år 22 0.19.55 2 Børn
92 208 Knud Ellemann Green Spiretoppen Dreng M06-09 år 23 0.19.58 2 Børn
93 205 Ida Lübeck Ellemann Høje Kolstrup Skole i Bevægelse Pige K06-09 år 27 0.20.05 2 Børn
94 93 Katarina Saxer Schmidt Spiretoppen Pige K03-05 år 6 0.22.22 2 Børn
95 194 Asta Christensen Spiretoppen Pige K06-09 år 28 0.22.33 2 Børn
96 216 Amiii Marjan   Pige K06-09 år 29 0.24.12 2 Børn
97 29 Milas Aslan Sayin Spiretoppen Dreng M03-05 år 12 0.26.56 2 Børn
98 168 Ida O. Vestergaard AAIG Aabenraa Pige K10-15 år 12 0.07.07 1 Børn
99 18 Victoria Brodersen   Pige K03-05 år 7 0.10.27 1 Børn
100 17 Laura Brodersen   Pige K03-05 år 8 0.10.27 1 Børn
101 210 Aravin Malavan   Dreng M03-05 år 13 0.12.12 1 Børn
102 206 Anesa Rashuta Spiretoppen Pige K06-09 år 30 0.00.29 0 Børn

 

tilbage til toppen

Resultater voksne - se også barnevogn - se også børn - se også voksne - se officielle resultater her Se officiel resultatliste

Pl. Tot. Startnr. Navn Klub/Team Køn Klasse AK pl. Tid Runder Gruppe
1 47 Mads Birk Petersen AAIG Aabenraa M Mænd 1 0.57.51 16 Voksne
2 193 Michael Jakobsen AAIG Aabenraa M Mænd 2 0.59.15 16 Voksne
3 143 Bo Junker AAIG Aabenraa M Mænd 3 0.58.43 15 Voksne
4 95 Kumar Kandasamy AAIG Aabenraa M Mænd 4 0.57.51 14 Voksne
5 39 Torben Nissen Aaig M Mænd 5 0.59.24 14 Voksne
6 207 Marco Hilgur   M Mænd 6 0.57.40 13 Voksne
7 8 Henning Olsen AAIG Aabenraa M Mænd 7 0.58.12 13 Voksne
8 169 Tina Ohlsen AAIG Aabenraa K Kvinder 1 0.58.15 13 Voksne
9 48 Steen Uldall Hansen   M Mænd 8 0.58.39 13 Voksne
10 5 Anja Hein   K Kvinder 2 0.59.36 13 Voksne
11 57 Hans Renkwitz Rødekro Tri & Motion M Mænd 9 1.00.05 13 Voksne
12 84 Ulrik Frederiksen AAIG Aabenraa M Mænd 10 1.00.18 13 Voksne
13 157 Torben Green   M Mænd 11 0.58.46 12 Voksne
14 201 Brian Holm-Petersen   M Mænd 12 0.59.04 12 Voksne
15 20 Susanne Garbrecht AAIG Aabenraa K Kvinder 3 0.59.10 12 Voksne
16 72 Conny Schlesinger AaIG Motion K Kvinder 4 1.00.43 12 Voksne
17 89 Florin Oranceanu Familien Oranceanu M Mænd 13 0.56.13 11 Voksne
18 1 Lars Overgaard Jørgensen Team Uglerne M Mænd 14 0.56.39 11 Voksne
19 92 Elke Christensen AAIG Aabenraa K Kvinder 5 0.57.55 11 Voksne
20 61 Sofie Lassen   K Kvinder 6 0.58.30 11 Voksne
21 6 Rikke Kohberg   K Kvinder 7 0.59.10 11 Voksne
22 27 Kim Christensen   M Mænd 15 0.59.37 11 Voksne
23 77 Silvia Sørensen AAIG Aabenraa K Kvinder 8 0.59.47 11 Voksne
24 28 Mette Christensen   K Kvinder 9 0.54.45 10 Voksne
25 219 Karsten Meyer Olesen Socialdemokratiet M Mænd 16 0.56.17 10 Voksne
26 78 Poul Erik Sørensen AAIG Aabenraa M Mænd 17 0.57.40 10 Voksne
27 68 Mikael Jessen   M Mænd 18 0.58.04 10 Voksne
28 66 Maria Kollander   K Kvinder 10 0.59.28 10 Voksne
29 200 Jesper Thomsen   M Mænd 19 1.00.02 10 Voksne
30 215 Kurt Steenholdt   M Mænd 20 1.00.46 10 Voksne
31 83 Hong Nguyen Haugaard AAIG Aabenraa K Kvinder 11 0.47.17 9 Voksne
32 144 Britta Beck   K Kvinder 12 0.54.28 9 Voksne
33 21 Erick T. Boysen   M Mænd 21 0.55.40 9 Voksne
34 53 Susanne Bøllund   K Kvinder 13 0.56.48 9 Voksne
35 55 Caroline Raeder   K Kvinder 14 0.56.58 9 Voksne
36 85 Per Hansen   M Mænd 22 0.57.24 9 Voksne
37 146 Lena Thorøe   K Kvinder 15 0.57.54 9 Voksne
38 138 Allan Hansen Spiretoppen M Mænd 23 0.58.54 9 Voksne
39 59 Pernille Renkwitz   K Kvinder 16 0.59.18 9 Voksne
40 40 Peter Kohberg   M Mænd 24 0.59.22 9 Voksne
41 22 Christian Panbo   M Mænd 25 0.59.49 9 Voksne
42 161 Bjarne Trip Aaig M Mænd 26 1.00.39 9 Voksne
43 164 Lis Trip Aaig K Kvinder 17 1.00.50 9 Voksne
44 82 Michael Nguyen Haugaard AAIG Aabenraa M Mænd 27 0.39.23 8 Voksne
45 134 Michael Walther Team walther M Mænd 28 0.45.12 8 Voksne
46 133 Carsten Walther Team walther M Mænd 29 0.45.24 8 Voksne
47 136 Ove Schneider AAIG Aabenraa M Mænd 30 0.45.26 8 Voksne
48 147 Flemming Schulz   M Mænd 31 0.52.06 8 Voksne
49 148 Marianne Flugt Schulz   K Kvinder 18 0.53.59 8 Voksne
50 97 Tove Brodersen Høje Kolstrup Skole i Bevægelse K Kvinder 19 0.55.27 8 Voksne
51 41 Natascha Hansen Spiretoppen K Kvinder 20 0.57.56 8 Voksne
52 23 Mette Petersen Spiretoppen K Kvinder 21 0.58.16 8 Voksne
53 173 Lone Hell Spiretoppen K Kvinder 22 0.58.28 8 Voksne
54 81 Jens Nyeman Grønnebæk   M Mænd 32 0.58.31 8 Voksne
55 67 Christina Jessen   K Kvinder 23 0.59.48 8 Voksne
56 43 Palle Skov Spiretoppen M Mænd 33 0.59.53 8 Voksne
57 183 Ole Mygind Hansen Spiretoppen M Mænd 34 0.36.23 7 Voksne
58 49 Annita Hauch Christiansen   K Kvinder 24 0.43.56 7 Voksne
59 174 Pia Lenbrock Spiretoppen K Kvinder 25 0.54.51 7 Voksne
60 74 Helle Clausen   K Kvinder 26 0.55.41 7 Voksne
61 151 Allan Holm Spiretoppen M Mænd 35 0.58.28 7 Voksne
62 9 Karina List Spiretoppen K Kvinder 27 0.59.47 7 Voksne
63 135 Lars Ley Team walther M Mænd 36 0.32.58 6 Voksne
64 14 Allan Balzer Spiretoppen M Mænd 37 0.34.37 6 Voksne
65 196 Micki Kruså Spiretoppen M Mænd 38 0.39.33 6 Voksne
66 70 Tommy Larsen Spiretoppen M Mænd 39 0.40.06 6 Voksne
67 103 Lotte Green Høje Kolstrup Skole i Bevægelse K Kvinder 28 0.44.48 6 Voksne
68 175 Josefine Kock Spiretoppen K Kvinder 29 0.54.02 6 Voksne
69 76 Thomas Johansen Spiretoppen M Mænd 40 0.54.12 6 Voksne
70 2 Joan Overgaard Jørgensen Team Uglerne K Kvinder 30 0.56.38 6 Voksne
71 73 Frank Fogh Madsen   M Mænd 41 0.58.45 6 Voksne
72 94 Anette Birk Henriksen   K Kvinder 31 0.58.47 6 Voksne
73 86 Lene Hansen   K Kvinder 32 0.59.12 6 Voksne
74 203 Birgitte Jørgensen   K Kvinder 33 0.24.54 5 Voksne
75 211 Conny Jørgensen   K Kvinder 34 0.33.09 5 Voksne
76 172 Helle Roworth Spiretoppen K Kvinder 35 0.53.28 5 Voksne
77 170 Ildiko Jeppesen Spiretoppen K Kvinder 36 0.54.03 5 Voksne
78 153 Peter Boyford Høje Kolstrup Skole i Bevægelse M Mænd 42 0.55.25 5 Voksne
79 80 Maria Winterskov Høje kolstrup sfo K Kvinder 37 0.56.58 5 Voksne
80 156 Oliver Boisen Team Thomsen & Boisen M Mænd 43 0.25.44 4 Voksne
81 209 Malavan Mahendiran   M Mænd 44 0.29.03 4 Voksne
82 165 Camilla Lorenzen Spiretoppen K Kvinder 38 0.34.03 4 Voksne
83 15 Robert Brodersen   M Mænd 45 0.35.21 4 Voksne
84 176 Charlotte Larsen Spiretoppen K Kvinder 39 0.44.38 4 Voksne
85 213 Lene Gildhoff Spiretoppen K Kvinder 40 0.56.12 4 Voksne
86 24 Michael Petersen Spiretoppen M Mænd 46 0.28.30 3 Voksne
87 182 Lone Jensen Spiretoppen K Kvinder 41 0.28.50 3 Voksne
88 34 Bettina Bonnichsen Spiretoppen K Kvinder 42 0.29.16 3 Voksne
89 137 Britta Toft Spiretoppen K Kvinder 43 0.31.08 3 Voksne
90 50 Rasmus Hauch Christiansen   M Mænd 47 0.31.46 3 Voksne
91 195 Anastsija Tcherkyskova Spiretoppen K Kvinder 44 0.33.45 3 Voksne
92 44 Lona Skov Spiretoppen K Kvinder 45 0.45.47 3 Voksne
93 13 Katja Drabsch Balzer Spiretoppen K Kvinder 46 0.14.48 2 Voksne
94 185 Madura Mahendiran   K Kvinder 47 0.17.01 2 Voksne
95 186 Janarthanan Kanagaratnam   M Mænd 48 0.21.14 2 Voksne
96 31 Line Mølgaard Sayin Spiretoppen K Kvinder 48 0.26.56 2 Voksne
97 54 Mikael Bøllund   M Mænd 49 0.29.01 2 Voksne
98 1183 Jetan   M Mænd 50 0.36.29 2 Voksne
99 32 Oktay Sayin Spiretoppen M Mænd 51 0.48.21 2 Voksne
100 16 Stine Brodersen   K Kvinder 49 0.10.27 1 Voksne
101 171 Jesper Paulsen Spiretoppen M Mænd 52 0.12.34 1 Voksne

 

Se officielle resultater her Se officiel resultatliste

 

 

tilbage til toppen

Billeder

Dato

Arrangement (klik på links herunder for at åbne)

Sted

Billeder fra

Antal fotos

28-05-16

Høje Kolstrup Løbet

Høje Kolstrup, Aabenraa

Facebook - Høje Kolstrup Løbet

217

30-05-15

Høje Kolstrup Løbet

Høje Kolstrup, Aabenraa

Facebook - Høje Kolstrup Løbet

287

31-05-14

Høje Kolstrup Løbet

Høje Kolstrup, Aabenraa

Facebook - Høje Kolstrup Løbet

324

31-05-14

Høje Kolstrup Løbet

Høje Kolstrup, Aabenraa

Høje Kolstrup´s hjemmeside - Susanne Wrang

44

31-05-14

Høje Kolstrup Løbet

Høje Kolstrup, Aabenraa

Poul Erik Sørensen´s galleri - Google+

452

 

 

tilbage til toppen

Videoclip

Dato

Arrangement (klik på link herunder for afspilning)

Sted

Video klip fra

Længde

30-05-15

Høje Kolstrup Løbet -

Høje Kolstrup, Aabenraa

YouTube - kanal tilhørende run2u.dk (Ib Stokkebye) - videofilm 100 7.12 min

31-05-14

Høje Kolstrup Løbet -

Høje Kolstrup, Aabenraa

YouTube - kanal tilhørende run2u.dk (Ib Stokkebye) - videofilm 100 7.07 min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tilbage til toppen