Siden er sidst opdateret 04. april 2018 - kl. 19:58

Ses bedst i skærmopløsning 1024 x 768 eller større - Webmaster

  Løbsinfo   Home   Marathonsiden   Syd- og sønderjydske løb  

tilbage

Grænseløbet i Kruså - lørdag d. 20. september 2014 - kl. 14

"Grænseløbet #30"

Grænseløbet Kruså

Løbsinfo

Klik her for at se løbets hjemmeside eller løbsinfo

Sportstiming.dk

 

Resu, billeder, video

Medie

 

 

Andet

 

Kort beskrivelse: - Grænseoverskridende motionsløb - den længste rute krydser grænsen.

- i 2014 afvikles Grænseløbet for 30. gang.

- der er fortræning til løbet hver mandag kl. 18 med start fra Grænsehallerne - første gang er mandag d. 5 maj.

 

- tilmelding på Sportstiming.dk (forhåndstilmelding senest d. 14/9)

- se også: 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018

5,15k DAF opmålt rute

9,7k DAF opmålt rute
 
 

 

tilbage til toppen

Resultater 5,15 km - se også 5,15 km - se også 11,7 km - se officielle resultater her Se officiel resultatliste - eller her pdf

Plac. Startnr. Deltager  Klub/Firma/Sponsor  By  Land  Køn Pl. M/K Brutto Bemærkning
1 1841 Peter Glans Multiatleten Middelfart DEN M 1 0.15.36 Hurtigste mand
2 1842 Kasper Skov Multiatleten Odense DEN M 2 0.16.12  
3 1311 Jonas Christensen Rødekro Tri & Motion Gråsten DEN M 3 0.17.44  
4
1039 Anna Gehring SC Itzehoe Wilster GER K
1
0.17.57 Hurtigste kvinde
5 1832 Anders Dystrup Nielsen GIG Løb og Motion Gråsten DEN M 4 0.18.10  
6 1836 Kasper Mikkelsen Rødekro Tri Rødekro DEN M 5 0.18.19  
7 1849 Louise Langelund Batting Århus 1900 Højbjeg DEN K 2 0.18.40  
8 1838 Line Thams Aarhus 1900 Tri Aabenraa DEN K 3 0.18.51  
9 1628 Peter V. Sørensen Middelfart Motionsklub Middelfart DEN M 6 0.19.10  
10 1581 Niclas Hansen   Fredericia DEN M 7 0.19.11  
11 1092 Brian Otto GIG Løb & Motion Gråsten DEN M 8 0.19.27  
12 1706 Steffan Kollmann Naturmælk Tinglev DEN M 9 0.19.40  
13 1571 Morten Ringive Fleggaard Holding A/S   DEN M 10 0.20.09  
14 1639 Pit Silas Stücher WST homeschooling Padborg DEN M 11 0.20.35  
15 1610 Oscar Ebbesen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 12 0.20.44  
16 1644 Ralph Boas Stücher WST homeschooling Padborg DEN M 13 0.20.58  
17 1088 Borgarhjørt Holm Ribe Trim Ribe DEN K 4 0.21.01  
18 1817 Lucas Jeppesen Korsør Altetik Motion Skælskør DEN M 14 0.21.06  
19 1164 Ejner Christensen GIG Løb & Motion Gråsten DEN M 15 0.21.06  
20 1840 Kasper Rhinstrøm-Schmidt Team Dania Bikes Rødekro DEN M 16 0.21.25  
21 1252 Henrik Petersen Bov if Kruså DEN M 17 0.21.40  
22 1166 Elias Boisen Bonde Lyreskovskolen Padborg DEN M 18 0.22.07  
23 1390 Morten Møller team møller Løsning DEN M 19 0.22.07  
24 1553 Mikkel Mende Clausen   Aabenraa DEN M 20 0.22.27  
25 1491 Marco Carlsen Bylderup Skole Bylerup DEN M 21 0.22.33  
26 1829 Thomas Maschorshe     DEN M 22 0.22.42  
27 1201 Fabian Rieck TSV Lindewitt Grossenwiehe GER M 23 0.22.50  
28 1541 Michael Wissing Lyreskovskolen Padborg DEN M 24 0.22.54  
29 1487 Manuel Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN M 25 0.23.22  
30 1173 Elisabeth Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 5 0.23.26  
31 1629 Petra Janeckova Fleggaard Holding A/S   DEN K 6 0.23.27  
32 1082 Bjørn Roschek   Tønning GER M 26 0.23.29  
33 1747 Tina Christensen Fleggaard Holding A/S   DEN K 7 0.23.46  
34 1609 Orla Petersen BOV IF Kruså DEN M 27 0.23.59  
35 1540 Michael Petersen Naturmælk Tinglev DEN M 28 0.24.08  
36 1494 Marcus Kolsbjerg   Harrislee GER M 29 0.24.09  
37 1470 Mads-Emil G. Petersen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 30 0.24.10  
38 1265 Jacob Jørgensen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 31 0.24.11  
39 1272 Jan Bartonicek Fleggaard Holding A/S   DEN M 32 0.24.19  
40 1257 Ida Riedel Freie Waldorfschule Flensburg Flensburg GER K 8 0.24.20  
41 1528 Max Mohr Fleggaard Holding A/S   DEN M 33 0.24.22  
42 1295 Jess Flarup Flarup Interprise Løsning DEN M 34 0.24.25  
43 1801 Lars Klavsen   Århus DEN M 35 0.24.26  
44 1662 Rene Knudsen Flarup Interprise   DEN M 36 0.24.32  
45 1084 Bo Thomsen     DEN M 37 0.24.34  
46 1722 Svend Erik Kramer Bov IF Løb & Motion Padborg DEN M 38 0.24.38  
47 1712 Sten Davidsen   Nordborg DEN M 39 0.24.39  
48 1804 Claus Weinkauf   Frederiksberg DEN M 40 0.24.43  
49 1623 Pernille Petersen   Aabenraa DEN K 9 0.24.46  
50 1548 Mike Ihlenburg Naturmælk Tinglev DEN M 41 0.24.54  
51 1480 Magnus Sjöström Høje Kolstrup Skole Aabenraa DEN M 42 0.24.55  
52 1515 Marlon Rottenberg   Egernsund DEN M 43 0.24.58  
53 1837 Jesper Holm Sundeved Efterskol Løjt Kirkeby DEN M 44 0.25.02  
54 1735 Thomas Jessen Rødekro Tri & Motion Rødekro DEN M 45 0.25.02  
55 1116 Charlotte Jessen H. P. Therkelsen A/S Kruså DEN K 10 0.25.04  
56 1149 Dennis Legart Rittermann Hansen Lyreskovskolen Padborg DEN M 46 0.25.07  
57 1736 Thomas Johannson   Næstved DEN M 47 0.25.10  
58 1440 Lis Aalling Brørup Løbeklub Brørup DEN K 11 0.25.22  
59 1089 Brian Boisen   Aabenraa DEN M 48 0.25.26  
60 1711 Sten Busk Fleggaard Holding A/S   DEN M 49 0.25.31  
61 1519 Mathias Carsten Hansen Grænseegnens Friskole Kruså DEN M 50 0.25.33  
62 1547 Michelle Møller Nagel Danmark PF Padborg DEN K 12 0.25.36  
63
1465 Mads Brink Thomsen Lyreskovskolen Kruså DEN M
51
0.25.39  
64 1879 Nicolai Mærsk Jensen Stubbæk Skole Kruså DEN M 52 0.25.40  
65 1517 Martin Kammeyer   Kruså DEN M 53 0.25.40  
66 1203 Finn Møller Fleggaard Holding A/S   DEN M 54 0.25.41  
67 1197 Esben Uhd Wind     DEN M 55 0.25.51  
68 1669 Ron Amos Stücher WST homeschooling Padborg DEN M 56 0.25.57  
69 1363 Kezia Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 13 0.25.58  
70 1268 Jakob Jensen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 57 0.25.59  
71 1382 Kresten Duus Grænseegnens Friskole Holbøl DEN M 58 0.26.00  
72 1017 Anders Ringive Flarup Interprise   DEN M 59 0.26.01  
73 1816 Kristian Toustrup   Guderup DEN M 60 0.26.02  
74 1755 Tom Bruno Hansen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 61 0.26.07  
75 1205 Frank Howard Jensen   Kolding DEN M 62 0.26.14  
76 1078 Bjarke Karlsen   Kruså DEN M 63 0.26.14  
77 1165 Ejner Sørensen Nagel Danmark PF Padborg DEN M 64 0.26.14  
78 1847 Hans Jørn Lorenzen Die Grünen Jungs Sønderborg DEN M 65 0.26.18  
79 1214 Frigga Bjørg Grünbaum Lyreskovskolen Padborg DEN K 14 0.26.31  
80 1763 Tove Johannsen   Haderslev DEN K 15 0.26.34  
81 1848 Mads Madsen Bolderslev løb og motion Bolderslev DEN M 66 0.26.39  
82 1373 Kirsten Bjerre Knudsen ITD/FDE   DEN K 16 0.26.41  
83 1028 Anette Holm Christensen OGF Motion Odense DEN K 17 0.26.42  
84 1167 Elias Hymøller Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 67 0.26.44  
85 1490 Marcel Vagt Ohl Logistics A/S Padborg DEN M 68 0.26.45  
86 1808 Thomas Godskesen smt Silkeborg DEN M 69 0.26.48  
87 1221 Gitte Petersen AAIG Aabenraa Aabenraa DEN K 18 0.26.50  
88 1262 Ivan Matthiesen   Aabenraa DEN M 70 0.26.58  
89 1579 Nick Wollesen Ohl Logistics A/S Padborg DEN M 71 0.26.59  
90 1046 Anne Lund Jensen Naturmælk Tinglev DEN K 19 0.27.01  
91 1139 Conny Schlesinger AAIG Aabenraa Aabenraa DEN K 20 0.27.05  
92 1021 Andreas Duus Grænseegnens Friskole Kruså DEN M 72 0.27.05  
93 1402 Lasse Olsson H. P. Therkelsen A/S Haderslev DEN M 73 0.27.16  
94 1691 Simon Nissen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 74 0.27.20  
95 1759 Torben Hansen Region Sønderjylland-Schleswig Aabenraa DEN M 75 0.27.23  
96 1196 Esben Skourup Nissen Lyreskovskolen Padborg DEN M 76 0.27.24  
97 1038 Ann Nørgaard   Padborg DEN K 21 0.27.25  
98 1760 Torben Nissen   Padborg DEN M 77 0.27.25  
99 1270 Jakob Karlsen   Kruså DEN M 78 0.27.25  
100 1263 Iwer Mørck Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN M 79 0.27.26  
101 1256 Ida Iversen   Padborg DEN K 22 0.27.27  
102 1721 Sven Jönsson OGF motion Haderslev DEN M 80 0.27.30  
103 1803 Heinke Thomsen   Kruså DEN K 23 0.27.32  
104 1372 Kirsten Abild Nissen Nordea Aabenraa DEN K 24 0.27.32  
105 1025 Andreas Paulsen Sdr. Ønlev Rødekro DEN M 81 0.27.33  
106 1107 Cecilia Johansen Bylderup Skole Bylerup DEN K 25 0.27.35  
107 1358 Ken Petersen Team PVG Sønderborg DEN M 82 0.27.39  
108 1412 Lea Hansen Bylderup Skole Bylerup DEN K 26 0.27.42  
109 1269 Jakob Jørgensen bov if Padborg DEN M 83 0.27.46  
110 1542 Michael Witt Sønderjyllands Revision Sønderborg DEN M 84 0.27.47  
111 1576 Nathanael Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN M 85 0.27.51  
112 1289 Jesper Hansen Stovgaard Agro Padborg DEN M 86 0.27.51  
113 1208 Frederik Schimann Hansen Bov if Kruså DEN M 87 0.27.52  
114 1605 Oliver Meincke Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 88 0.27.56  
115 1791 Bent Kramer Team Kramer Herning DEN M 89 0.27.57  
116 1303 Johanna Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 27 0.28.00  
117 1820 Daniel Gregersen   Århus DEN M 90 0.28.00  
118 1863 Carsten Lund   Ribe DEN M 91 0.28.00  
119 1819 Mette Hovborg Petersen   Århus DEN K 28 0.28.01  
120 1815 Søren Carstensen   Kruså DEN M 92 0.28.02  
121 1128 Christine Stücher WST homeschooling Padborg DEN K 29 0.28.05  
122 1030 Anette Schütt ITD/FDE Gråsten DEN K 30 0.28.05  
123 1305 Johanne Sønnichsen Bylderup Skole Bylerup DEN K 31 0.28.07  
124 1341 Karen Høybye OGF Motion Odense DEN K 32 0.28.07  
125 1042 Anne Ene mark Bylderup Skole Bylerup DEN K 33 0.28.08  
126 1648 Rasmus Beck Schmidt ITD/FDE Aabenraa DEN M 93 0.28.13  
127 1419 Lena Cathrine Boysen Bov IF Løb & Motion Padborg DEN K 34 0.28.14  
128 1415 Leif Christensen Hadsten Trim Hadsten DEN M 94 0.28.15  
129 1385 Kristine Derry Sæby Løbeklub Sæby DEN K 35 0.28.16  
130 1572 Morten Vestergård-Algren Flarup Interprise   DEN M 95 0.28.17  
131 1398 Lasse Bo Kristensen Fleggaard Holding A/S   DEN M 96 0.28.18  
132 1356 Katrine Risbjerg Hansen Lyreskovskolen Kruså DEN K 36 0.28.19  
133 1292 Jesper Schimann Hansen Rødekro Tri & Motion Kruså DEN M 97 0.28.19  
134 1686 Signe Lorenzen Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN K 37 0.28.20  
135 1141 Dan Jensen Danfoss Sønderborg DEN M 98 0.28.20  
136 1062 Asger Mortensen Sæby løbeklub Sæby DEN M 99 0.28.20  
137 1096 Camilla Vaabengaard Andersen Stubbæk Skole Stubbæk DEN K 38 0.28.23  
138 1085 Bodil Sørensen Stubbæk Skole Stubbæk DEN K 39 0.28.24  
139 1147 Delia Conradsen   Gråsten DEN K 40 0.28.25  
140 1073 Bianca Petersen Sosu Syd Aabenraa DEN K 41 0.28.36  
141 1861 Morten Pedersen   Padborg DEN M 100 0.28.38  
142
1200 Fabian Holm Larsen Lyreskovskolen Padborg DEN M
101
0.28.39  
143 1500 Maria Boy Birck Runner DK Aabenraa DEN K 42 0.28.41  
144 1687 Silke Tollgaard TSV Lindewitt Meyn GER K 43 0.28.43  
145 1219 Gitte Boelskifte Sæby Løbeklub Sæby DEN K 44 0.28.44  
146 1404 Lau Staugård Rasmussen Nykredit Kolding DEN M 102 0.28.48  
147 1124 Christian Ohlsen Jyndevad Boldklub Løb Bylderup-Bov DEN M 103 0.28.50  
148 1434 Linda Kramer Jyndevad Boldklub Løb Bylderup-Bov DEN K 45 0.28.51  
149 1621 Pernille Hansen Lyreskovskolen Padborg DEN K 46 0.28.53  
150 1744 Timmi Pedersen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 104 0.28.56  
151 1794 Carsten Momme Bov IF Kollund DEN M 105 0.28.59  
152 1718 Susi Marie Lassen   Aarup DEN K 47 0.29.05  
153 1120 Christian Duus Grænseegnens Friskole Kruså DEN M 106 0.29.05  
154 1121 Christian Lorenzen Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN M 107 0.29.06  
155 1159 Dorthe Rohde Nagel Danmark PF Padborg DEN K 48 0.29.07  
156 1403 Lasse Perlewitz Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN M 108 0.29.07  
157 1148 Dennis Jespersen Danfoss   DEN M 109 0.29.08  
158 1233 Hans Christian Larsen   Bevtoft DEN M 110 0.29.08  
159 1400 Lasse Falk Petersen Lyreskovskolen Padborg DEN M 111 0.29.10  
160 1598 Ole Dief Danfoss Aabenraa DEN M 112 0.29.11  
161 1308 Johnny Lauritzen Vidar Motion 6400 DEN M 113 0.29.11  
162 1591 Nina Rangstrup-Christensen   Harlev J DEN K 49 0.29.12  
163 1043 Anne Grete Jacobsen AAIG Aabenraa Aabenraa DEN K 50 0.29.15  
164 1181 Emil Andersen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 114 0.29.16  
165 1395 Lars Hansen Terp Lyreskovskolen Padborg DEN M 115 0.29.16  
166
1499 Maria Beuschau   Aabenraa DEN K
51
0.29.18  
167 1199 Eva Sjöström   Aabenraa DEN K 52 0.29.22  
168 1601 Oliver Gnap holøgska Hobro DEN M 116 0.29.22  
169 1290 Jesper Jensen   Bolderslev DEN M 117 0.29.24  
170 1533 Mette Møldrup Hornbek Aabenraa kommune Tinglev DEN K 53 0.29.26  
171 1513 Marie Lunding   Aabenraa DEN K 54 0.29.27  
172 1516 Martin Dethlefsen Bylderup Skole Bylerup DEN M 118 0.29.27  
173 1484 Malte Schnoor Bylderup Skole Bylerup DEN M 119 0.29.27  
174 1809 Ole Kramer Pedersen   Skovby DEN M 120 0.29.31  
175 1778 Vivian Andresen Region Sønderjylland-Schleswig Tinglev DEN K 55 0.29.32  
176 1762 Tove Christensen Blovstrød Løverne Allerød DEN K 56 0.29.32  
177 1469 Mads V.S. Christensen   Allerød DEN M 121 0.29.33  
178 1226 Hann Holm Ravn OGF Motion Odense DEN K 57 0.29.34  
179 1010 Alice Pedersen OGF Motion Odense DEN K 58 0.29.34  
180 1830 Helle Willams   Tinglev DEN K 59 0.29.36  
181 1055 Annette Hansen   Aabenraa DEN K 60 0.29.39  
182 1210 Freja Sofie Stenger Grünbaum Lyreskovskolen Padborg DEN K 61 0.29.42  
183 1287 Jeppe Boisen Stubbæk Skole Stubbæk DEN M 122 0.29.42  
184 12 Anders Lunding Nielsen   Aabenraa DEN M 123 0.29.43  
185 1737 Thomas Jørgensen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 124 0.29.45  
186 1047 Anne Møballe Tønder Løbeklub Tønder DEN K 62 0.29.46  
187 1464 Mads Bjørnsen     DEN M 125 0.29.48  
188 1288 Jesper Hansen grænseegnens friskole Kruså DEN M 126 0.29.49  
189 1779 Werner Koch KH OneStop A/S Padborg DEN M 127 0.29.51  
190 1752 Tobias Nim Festersen Grænseegnens Friskole Kruså DEN M 128 0.29.53  
191 1357 Keld Loft hansen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 129 0.29.53  
192 1101 Carsten Festersen   Kruså DEN M 130 0.29.53  
193 1369 Kim Sandager Petersen lena_667@hotmail.com Egernsund DEN M 131 0.29.55  
194 1420 Lena Kammeyer   Rødekro DEN K 63 0.29.57  
195 1227 Hannah Hymøller Stubbæk Skole Stubbæk DEN K 64 0.29.59  
196 1789 Jasmina Quäck AK Trading   DEN K 65 0.30.01  
197 1024 Andreas Pahle   Flensburg GER M 132 0.30.01  
198 1549 Mikkel Bach Jensen     DEN M 133 0.30.01  
199 1788 Melanie Kneip AK Trading   DEN K 66 0.30.02  
200 1102 Carsten Fogt Fleggaard Holding A/S   DEN M 134 0.30.03  
201 1172 Elisabeth Laasholdt Rødekro Tri & Motion Rødekro DEN K 67 0.30.04  
202 1249 Henrik Bjerregaard Fleggaard Holding A/S   DEN M 135 0.30.05  
203 1067 Benjamin Lind Pedersen Lyreskovskolen Kruså DEN M 136 0.30.05  
204 1005 Aleksander Lind Pedersen Lyreskovskolen Kruså DEN M 137 0.30.08  
205 1665 Rikke Clausen Fleggaard Holding A/S   DEN K 68 0.30.10  
206 1746 Tina Byrgesen OGF Motion Odense DEN K 69 0.30.12  
207 1518 Martin Møller Andersen   Aabybro DEN M 138 0.30.13  
208 405 Poul Erik Larsen OGF Motion   DEN M 139 0.30.13  
209 1603 Oliver Køhler Lyreskovskolen Padborg DEN M 140 0.30.15  
210 1702 Sophus Thomsen Deutsche Schule Pattburg Padborg DEN M 141 0.30.16  
211 1409 Laura Østergaard Johansen   Århus DEN K 70 0.30.21  
212 1843 Pernille Popp   Sønderborg DEN K 71 0.30.24  
213 1668 Rolf Warnke ITD/FDE Harrislee GER M 142 0.30.25  
214 1194 Erling Laursen Kerteminde Motions Klub Kerteminde DEN M 143 0.30.26  
215 1682 Sarah Josephine Randrup Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN K 72 0.30.29  
216 1853 Lena Alsted Jensen   Esbjerg DEN K 73 0.30.30  
217 1231 Hanne Mrtensen Sæby løbeklub Sæby DEN K 74 0.30.30  
218 1179 Elvira Ballhorn Nielsen Lyreskovskolen Padborg DEN K 75 0.30.31  
219 1539 Michael Olsson H. P. Therkelsen A/S Haderslev DEN M 144 0.30.31  
220 1822 Kjeld Thomsen   Tinglev DEN M 145 0.30.33  
221 1714 Stine Bjerre Knudsen ITD/FDE   DEN K 76 0.30.36  
222 1215 George Jochimsen Fleggaard Holding A/S   DEN M 146 0.30.36  
223 1125 Christina Holm Christensen Ecco Running Kruså DEN K 77 0.30.46  
224 1526 Matthias Metzger Solvit GmbH Flensburg GER M 147 0.30.48  
225 1641 Priscilla Wilde WST homeschooling Rinkenæs DEN K 78 0.30.49  
226 1119 Christian Christiansen   Padborg DEN M 148 0.30.49  
227 1640 Prisca Leoni Stücher WST homeschooling Padborg DEN K 79 0.30.50  
228 1008 Alexander Thomsen Lyreskovskolen Padborg DEN M 149 0.30.50  
229 1652 Rasmus Laursen Ballhorn Lyreskovskolen Padborg DEN M 150 0.30.51  
230
1726 Søren Frisk Mortensen   Grindsted DEN M
151
0.30.51  
231 1447 Louise Christiansen Julemærkehjemmet Fjordmark Kruså DEN K 80 0.30.52  
232 1586 Niels Clausen   aabenraa DEN M 152 0.30.55  
233 1138 Claus Thomsen Sønderjyllands Revision Kruså DEN M 153 0.30.56  
234 1100 Caroline Sandgaard Lyreskovskolen Kruså DEN K 81 0.30.57  
235 1066 Benedikte Von Münschow H. P. Therkelsen A/S Tinglev DEN K 82 0.30.57  
236 1799 Lars Sandgaard     DEN M 154 0.30.57  
237 1582 Nicolai Køhler Lyreskovskolen Padborg DEN M 155 0.31.02  
238 1360 Tania Lassen Arla Foods Kruså Mejeri Kruså DEN K 83 0.31.03  
239 1613 Patrick Hape Pedersen Lyreskovskolen Padborg DEN M 156 0.31.03  
240 1273 Jan Falk   Rødekro DEN M 157 0.31.03  
241 1368 Kim Pedersen bov IF løb & motion Kruså DEN M 158 0.31.04  
242 1636 Pia Pedersen ITD/FDE Kruså DEN K 84 0.31.07  
243 1346 Karina Madsen Fleggaard Holding A/S   DEN K 85 0.31.07  
244 1845 Malene Diabelez BUI Broager DEN K 86 0.31.12  
245 1846 Allan Nielsen BUI Broager DEN M 159 0.31.12  
246 1705 Steffan Hansen